32,00

Komplekt koosneb kahest elastikpaelal olevast võrust, kasutatud on 8mm suuruseid Aafrika verekivi ja rohelise aventuriini helmeid. Omapära lisab valge ahhaat druus kivi, kuldsed vahekaunistused ja paar sädelevat klaashelmest.

Kirjeldus

VEREKIVI sümboliseerib elu- ja tahtejõudu, kaitseb, toob tasakaalu ning vähendab ebakindlust. On väga võimas ravitseja, suurepärane energiate ning vere puhastaja. Hea kivi maanduseks. Suurendab eluenergia voolu ja tahtejõudu, aitab võitu saada ebakindlustest ja kahtlustest. Aitab olla enda vastu aus ja kuulata oma südamehäält.

ROHELINE AVENTURIIN sümboliseerib õnne, rahu, küllust, armastust ja rõõmu. Kristall toetab elamist läbi südame – toob ellu humoorikust, värskust ja rõõmsat meelt. Suurendab sisemist rahu, tasakaalustab meeleseisundit ja leevendab närvipinget. Oma pehme energiaga lahustab probleeme südames ja tervendab kogu füüsilist keha.

AHHAAT on kaitsekivi, suurendab sisemist kindlust ja meelerahu; toob ellu pehmust, headust ja rahulikkust; aitab iseendaga leppida; turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest, leevendab stressi. Pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Lisainfo

Suurus

14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm