32,00

Käevõrukomplektis on kasutatud 10mm ja 8mm suuruseid rohesäbrulisi jadeiidi helmeid ning rohelist tooni suurt kvartsi kivi. Sädelust lisavad paar kuldset vahekristalli, võrud on elastikpaelal.

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

JADEIIT on kaitse- ja südamekivi, tõmbab ligi head õnne ja sõprust, ühendab meele kehaga, aitab saada selleks, kes oled, suurendab armastust ja hoolivust, parandab meeleolu ja väljendusvõimet, annab tagasi kandja isikupära ja õpetab uuesti armastama. Sobib hästi mõtluskiviks, sest toob hinge rõõmu ja rahulolu ning värskendab mõttetegevist ja tundeilma.

Lääne kultuuris peetakse jadeiiti majandusliku edu toojaks ja sissetulekute suurendajaks. Idamaades aga inimese eluea pikenemise soodustajaks ja tarkuse toojaks.

Sobib hästi loodusearmastajatele – mõjutab nii elusat kui ka elutut loodust ja soodustab taimede kasvu. Õpetab kuidas elada iseenese ja loodusega harmoonias.

KVARTSI peetakse väga heaks, kui mitte parimaks, ravitsejaks ja energia võimendajaks. See emakese maa kivi neelab, salvestab, vabastab ja reguleerib energiat. Kvarts lahustab kõik negatiivsed mõtted ja emotsioonid. Ta on täis rahustava energia võnkeid, mida laiali kiirgab, tuues endaga kaasa vaikuse ja hinge ootusärevuse, kui valmistume uuteks ja värsketeks kogemusteks. Samuti on kvarts abiks minevikumuredest lahti laskmisel, unenägudele tähenduse leidmisel ja keskendumisvõime suurendamisel.

Olles meisteravitseja võib kvartsi kasutada pea iga haigusseisundi puhul. Ta virgutab immuunsüsteemi ja toob kehasse tasakaalu.

Kvarts genereerib elektromagnetismi, hajutab staatilist elektrit ja kaitseb kiirguse eest.

Lisainfo

Suurus

15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.