33,90

Roosa kvarts, mäekristall ja kassisilm hõbedase südamega

Imearmas kingitus sõbrannale, õele, armsamale!

Roosa kvarts sümboliseerib tingimusteta armastust, tõmbab ligi headust ja on rahustava toimega. Seda toetab mäekristalli puhas energia, mis võimendab igat kristalli, millega koos seda kantakse. Ning kassisilm toob õnne, rahu ja enesekindlust.

Käevõrukomplekt koosneb kahest elastikpaelal olevast võrust, kus on kasutatud 8mm ja 10mm suuruseid roosa kvartsi, mõralise mäekristalli ja halli kassisilma helmeid, lisaks ilus hõbedane süda.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

ROOSA KVARTS on armastusekivi, mis aitab ligi tõmmata armastus. Toob ellu harmooniat ja õnnetunne, olemasolevas suhtes taastab kooskõla, õpetab tingimusteta armastust. Lõpmatu rahu kivi, suurendab enesearmastust, aitab kaasa sisemisele tervenemisele, rahustav traumade ja kriiside korral.

Sodiaagimärk: Sõnn, Kaalud, Jäär

MÄEKRISTALL on planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sümboliseerib ühtsust ja puhtust.

Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

KASSISILM on uue alguse kivi, aitab vabaneda vanadest mustritest ja minevikule andestada. Kaitseb üleminekuperioodidel, toob ilu, õnne, rahu ja enesekindlust. Muudab inimese kindlamaks ja võõrmõjude suhtes kättesaadamatuks. Kasvatab tahtejõudu, teravat mõistust ja vastupidavust, tugevdab moraalseid omadusi.

Sodiaagimärk: Sõnn, Lõvi, Skorpion, Veevalaja

Lisainfo

Suurus

17cm