36,00

Sädelev õnn – käevõrukomplekt hauliidi ja mäekristalliga

Sädeleva druus kiviga komplekt hauliidi ja mäekristalli helmestega. Hauliit on rahustava mõjuga, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. On hea stressi ja viha leevendaja tuues Sinu ellu õnne. Mäekristall  on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid.

Druus kivi annab kogu komplektile mõnusalt sädelust, jääb kindlasti teistele silma ja toob palju komplimente!

Käevõrukomplekt koosneb kahest võrust, helmed 8mm ja 10mm suurused ning võrud on elastikpaelal.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

HAULIIT – väga rahustava mõjuga, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. On hea stressi ja viha leevendaja. Aitab üle saada kriitilisusest ja isekusest. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist. Rahu- ja harmooniakivi.

Sodiaagimärk: Kaksikud

MÄEKRISTALL – planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sümboliseerib ühtsust ja puhtust.

Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

PS! Kui Sinu sodiaagimärki ei ole kristallide nimekirjas, siis tea, et selle sobivuse vaatamine on lihtsalt abistav info. Kui kristall Sulle meeldib, tekitab õige tunnetuse, siis on see Sulle sellel ajahetkel just kõige õigem kristall, olenemata sodiaagimärgi sobivusest.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Lisainfo

Suurus

14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm